« Studeni 2019 »

Koliko vremena provedeš na internetu ili društvenim mrežama?

OVISNOSTI
Brosura za roditelje.pdf

Mjesec hrvatske knjige 2018.g. u Osnovnoj školi Skrad

Mjesec hrvatske knjige (15. listopad – 15. studeni) nastoji na državnoj, ali i lokalnoj razini promicati čitanje različitim aktivnostima i programima. Ovogodišnja manifestacija posvećena je kulturnoj baštini, a  Europska komisija 2018. godinu proglasila je Godinom europske baštine.  Potaknuti i vođeni glavnom temom Baš baština! organizirali smo aktivnosti usko vezane uz naš goranski zavičaj, našu baštinu.

16.10.2018.g. bili smo jedna od škola domaćina kulturne manifestacije „Od mora do gora“. Osim glavnog organizatora, goranskog pjesnika i ljubitelja domaće riječi Davora Grgurića svoj rad predstavili su nam ugledni  gosti književnici Božica Brkan i Zlatko Krilić. Recitalom Cipela postola, pod mentorstvom učiteljice Ane, učenici 5.r. zaželjeli su im dobrodošlicu. Naši su učenici, dragim gostima postavili nekoliko pitanja o njihovom životu i stvaralaštvu, a gospođa Božica obogatila je našu knjižnicu svojom knjigom Kajkavska čitanka. Svakako hvale vrijedan susret i ugodno društvo!

Hrvatska čitaonica sela Kuti,  stara 82 godine vrijedan je dio kulturne baštine goranskog kraja. Smještena u malom selu Kuti, Sretna kućica privlači mnoge goste svojim knjigama, starošću, tradicijom, izgledom, poviješću, dugotrajnošću… Učenici 3.r. s knjižničarkom Sanjom i pedagogicom Ingrid, 17.10.2018.g. posjetili su Čitaonicu, te od gospođe Elvire čuli još niz zanimljivosti. O Čitaonici je napisana i slikovnica Sretna kućica, autorice Karmen Delač Petković i Dijana Arbanas. Vidimo se dogodine!

Rea Smažil 5.r., Lara Abramović 7.r. i Veronika Črnila 8.r. sudjelovale su u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja Do baštine na krilima mašte. Čitale su tri knjige Andautonac (S.B.Višnjić), Sve o Evi (N.Lončar) i Letači srebrnih krila (M.Rundek). Pobjednicom kviza od strane organizatora izabrana je Lara Abramović 7.r.

Lijepo je biti dio bogate baštine goranskog kraja!

Priredila: Sanja Despot Abramović

objavio: VJEKOSLAV PINTAR   datum: 27. 11. 2018.

VIJEĆE RODITELJA - sati

ŠKOLSKI ODBOR -  sati

SJEDNICA RAZREDNA VIJEĆA I UČITELJSKO VIJEĆE -   sati

Elektronska sjednica Školski odbor -

UČITELJSKO VIJEĆE -  u 14 sati

ZA POČETAK

ŠKOLA ZA ŽIVOT

Javno savjetovanje o nacrtu Odluke o donošenju predmetnih kurikuluma i kurikuluma međupredmetnih tema

link dolje

vidi popis virtualnih učionica i rokove prijave za predmete

PISANI ISPITI

ODGODE ISPITA

1. VII RAZRED- PISANI ISPIT BIOLOGIJA SELI SE NA 31.10. 2019.

2.VIII. RAZRED - ISPIT BIOLOGIJA SE SELI S 4.11. NA 18.11. 2019

IZLETI

Dječji vrtić
dokumenti za upis

NOVI RASPORED 2019-2020

P1094038 (2).JPG

SAVJETI UČENICIMA
MIR I DOBRO
 • PETARDE

ŠKOLA ZA ŽIVOT

OVDJE JE EKSPERIMENTALNI PROGRAM "ŠKOLA ZA ŽIVOT" KOJI MOŽETE OTVORITI KLIKOM NA DONJI DOKUMENT

A OVDJE SU SVI KURIKULUMI

VRTIĆ UPISI NOVO

SVE O UPISIMA U DJEČJI VRTIĆ U NOVOJ RADNOJ GODINI 2019-2020. GODINI MOŽETE SAZNATI  NA LINKU:  http://os-skrad.skole.hr/skola/vrtic

IZLETI I SMOTRE

ZA RODITELJE

Roditeljski sastanci:

JAVNI POZIV-IZLETI

INFO

LINK:    http://os-skrad.skole.hr/razredi/raspored

ZA RODITELJE

Obavještavaju se roditelji o postupanju škole u slučaju neprimjerenog korištenja tehničkih naprava za vrijeme nastavnog procesa. Postupanje škole možete vidjeti u dokumentu koji će se nakon tri uzastopna ista prekršaja dostavljati roditelju na potpis.

LOGO ŠKOLE

TOČNO VRIJEME

GOSTUJU U ŠKOLI

cokolada.mp4

JAVNA RASPRAVA

Nacrt  Prijedloga Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

ŠKOLSKI LISTOVI

OVDJE MOŽETE VIDJETI ŠKOLSKE LISTOVE U PDF FORMATU

ŠTO UČENICI OČEKUJU OD UČITELJA?

Lokalno
 • SKRAD