Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.
Naziv |
Predmetno područje |
Vrijeme početka |
Mjesto |
Adresa |
Prijave do |
Prijava |
Voditelj |
|
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita
|
Matematika
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Osnovna škola Trnsko, Zagreb
|
Trnsko 25, Zagreb
|
27.03.2024.
|
31
/
40
|
dr.sc.Ružica Soldo, Igor Šelimber, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja/ica razredne nastave (OŠ Cvjetno Briješće, OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, OŠ "Grigor Vitez" Osijek, OŠ "Mladost" Osijek, OŠ Tenja, Tenja, OŠ Vijenac Osijek)
|
Razredna nastava
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Osijek
|
Osnovna škola "Mladost", Sjenjak 7, Osijek
|
28.03.2024.
|
57
/
60
|
MARIJANA IVOŠEVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće srednje strukovne škole OBŽ - matematike
|
Matematika
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Osijek, TEHNIČKA ŠKOLA I PRIRODOSLOVNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA OSIJEK
|
Vukovarska 209
|
27.03.2024.
|
31
/
40
|
KAROLINA BRLEKOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave iz OŠ "Bijelo Brdo", OŠ "Dalj", OŠ Jagode Truhelke, OŠ Ljudevita Gaja, OŠ "Tin Ujević"
|
Razredna nastava
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Osijek
|
Sjenjak 7, OŠ "Mladost"
|
28.03.2024.
|
30
/
45
|
IVANA PAVLEKOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV nastavnika biologije srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije
|
Biologija
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Split
|
Šoltanska 15.
|
28.03.2024.
|
39
/
45
|
INES PAVIŠKOV
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće edukacijskih rehabilitatora - učitelja osnovnih škola PGŽ
|
Učitelji edukacijski rehabilitatori
|
28.03.2024. u 09:00 sati
|
Centar za odgoj i obrazovanje Rijeka
|
Senjskih uskoka 2 Rijeka
|
28.03.2024.
|
46
/
48
|
MAJA REBROVIĆ ČANČAREVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV Osjecko-Baranjske i Virovitičkopodravske županije
|
Kemija
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Osijek
|
III. gimnazija Osijek, K.Firinger 14
|
27.03.2024.
|
15
/
25
|
SILVIJA KRNIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja kemije zadarske županije
|
Kemija
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Zadar
|
Gimnazija Vladimira Nazora Perivoj Vladimira Nazora 3/II 23000 Zadar
|
27.03.2024.
|
14
/
40
|
IVANKA BURAZER
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika kemije zadarske županije
|
Kemija
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Zadar
|
Gimnazija Vladimira Nazora Perivoj Vladimira Nazora 3/II 23000 Zadar
|
27.03.2024.
|
11
/
30
|
KORANA MARUŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
RESCUR- edukacija za učitelje razredne nastave OŠ Bogumila Tonija (po pozivu)
|
Školski preventivni programi
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
OŠ Bogumila Tonija
|
Ivana Perkovca 90. Samobor
|
28.03.2024.
|
30
/
33
|
IVANA KOMESAROVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće razredne nastave
|
Razredna nastava
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
OŠ Dragutina Tadijenovića, Vukovar
|
UL. 204. vukovarske brigade 24a
|
28.03.2024.
|
21
/
40
|
TATJANA MAJIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće razredne nastave
|
Razredna nastava
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Vukovar
|
OŠ Dragutina Tadijanovića
|
28.03.2024.
|
29
/
35
|
LJILJANA STEVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture
|
Tjelesna i zdravstvena kultura
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Kutina
|
Ulica Mate Lovraka 3, 44320 Kutina
|
27.03.2024.
|
16
/
25
|
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učiteljla kemije Osječko - baranjske županije
|
Kemija
|
28.03.2024. u 10:00 sati
|
Osijek
|
III. gimnazija Osijek, Kamila Firingera 14, Osijek
|
27.03.2024.
|
23
/
35
|
SANJA MERDIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Inkluzivno obrazovanje / Inkluzivní vzdělávání
|
Nacionalne manjine - Češka
|
02.04.2024. u 06:00 sati
|
ZŠ Jasanová, Brno, Češka Republika
|
Český národní dům, Masarykova 5
|
27.03.2024.
|
27
/
35
|
Jitka Stanja Brdar, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Različite zadaće suvremenog odgojno- obrazovnog rada
|
Politika i gospodarstvo/Sociologija
|
02.04.2024. u 08:45 sati
|
II. gimnazija
|
Križanićeva 4, Zagreb
|
29.03.2024.
|
11
/
11
|
Andreja Burić, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Znanstvena postignuća u biologiji
|
Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Osijek
|
Odjel za biologiju, Sveučilišta J. J. Strossmayera Ul. cara Hadrijana 8/A, 31000, Osijek
|
02.04.2024.
|
59
/
60
|
Marina Ništ, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška, OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška, OŠ „Matija Gubec“ Cernik
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška
|
Benkovićeva 39, Nova Gradiška
|
02.04.2024.
|
19
/
41
|
IRMA ARBUTINA ĐIKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup Županijskog stručnog vijeća učitelja engleskog jezika Splitsko-dalmatinske županije
|
Strani jezik - engleski
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Split
|
Split
|
01.04.2024.
|
30
/
70
|
IVANA BOKAVŠEK
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo; Osnovna škola „Antun Mihanović ” Nova Kapela, Batrina; OŠ Markovac Vrbova; Osnovna škola „Ljudevit Gaj“ Lužani
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
|
Vladimira Nazora 59, 35257 Lužani
|
02.04.2024.
|
22
/
40
|
GABRIJELA ČULJAK
|
Prijava / Odjava
|